Loga Dance School la Cupa Prodance

Concurs organizat in Baia Mare, Jud. Maramures (Romania)

31 Octombrie 2015

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/-hGGAbKR3dw

Toth Krisztian & Lohan Larisa – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/p_YfhsaA6tQ

Loga Lorant & Ary Dalma – Locul I
Clasa: D
Categoria: 16-34 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/Irb1xiqJc1M

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul I
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/AL-x7WRTXwc

Puscas Eduard & Pap Ariana – Locul I
Clasa: Precompetitional 1 dans
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/BC-mPFE6PuM

Puscas Eduard & Pap Ariana – Locul I
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/yrq8IwrUN5g

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul II
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/BDpVaCKTtck

Varga Andrei & Kerezsi Jasmine – Locul II
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/1psSWdv_0do

Hornyak Daniel & Nagy Iulia – Locul III
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/DRybYCj7Y-0

Hornyak Daniel & Nagy Iulia – Locul IV
Clasa: Precompetitional 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/fWGHAxk-kIY

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul V
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/BDpVaCKTtck

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul VI
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/HO7uahSkQkA

Hornyak Daniel & Nagy Iulia – Locul VII
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/FdF1UnTnTig


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Prodance

X