Loga Dance School la Baia Mare Dance Festival

Concurs organizat in Baia Mare, Jud. Maramures (Romania)

4 Mai 2019

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/6rpmoj0bqzI

Varga Chriss & Polak Hanna – Polak Hanna I
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/-breEGfHfxg

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul I
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/Yit-Cotgv9I

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/xs3WxI-wBgI

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: D
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/azfdAkdAE1c

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/L7TEoyES1Hk

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: D
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/l4keLX-ddYw

Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul III
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/rMwLjaGfxLE

Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul III
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/wG5XQwFg26A

Pop Mihai & Mekker Adrien – Locul III
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/zxpf8Fpm3Y0

Toth Krisztian & Mihali Alexandra – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/-breEGfHfxg

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul IV
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/rMwLjaGfxLE

Danci Raul & Nojea Alessia – Locul IV
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/zxpf8Fpm3Y0

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/ChLWSUiFMh8

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/2hQnqbpHVGQ

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/RGzpiLvdprc

Pop Mihai & Mekker Adrien – Locul V
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/SmfCyYaSaGM

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul V
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/wG5XQwFg26A

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/KTLEngh2fsE

Toth Krisztian & Mihali Alexandra – Locul V 
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/RGzpiLvdprc

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul VI
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/6rpmoj0bqzI

Danci Raul & Nojea Alessia – Locul VI
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/SmfCyYaSaGM


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Baia Mare Dance Festival

X