Loga Dance School la Cupa Satmarului

Concurs organizat in Satu Mare, Jud. Satu Mare (Romania)

11 Mai 2019

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Varga Chriss & Polak Hanna – Locul I
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/hyrgfQvsQWI

Pop Mihai & Mekker Adrien – Locul I
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/HXBWQ_A_qec

Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul I
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/bl0u7kCo8Bc

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul I
Clasa: D
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/TVXETnFuqlk

Toma Mihail & Hotye Narcisa – Locul I
Clasa: Debutanti Vals Lent
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/8M-gKS0MYhc

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/nKZCdBM1iTg

Biro Evelin – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/0ydFbT6kiF4

Molnar Aliz – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/CdXJ2uNpj08

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/hngQKDlAlEY

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/L3G0GrjcxJI

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul III
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/WK4zkYAn5VQ

Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul III
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/AdbKaEuHC2c

Toma Mihail & Hotye Narcisa – Locul III
Clasa: Debutanti Cha Cha
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/9ML4LXaSmPw

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/MVNK5dGO_Ww

Dustinta Jennifer – Locul III
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/1nyC4rmuWEs

Toth Krisztian & Mihali Alexandra – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/hyrgfQvsQWI

Pop Mihai & Mekker Adrien – Locul IV
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/amcOSjGLxp8

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/L3G0GrjcxJI

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul V
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/nKZCdBM1iTg

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul V
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/iLnUpG5sVEE

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul V
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/hyrgfQvsQWI

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/I1Cd2Crn8k8

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul VI
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/bl0u7kCo8Bc

Fanea Sofia – Locul VII
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/CdXJ2uNpj08

Craciun George & Daraban Maria – Locul VII
Clasa: Debutanti Vals Lent
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/GmnrfJA31y0

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul VII
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/8ot8llCBg9Q

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul VII
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/AdbKaEuHC2c


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Satmarului

X