Loga Dance School la Cupa Maramuresului

Concurs organizat in Baia Sprie, Jud. Maramures (Romania)

30 Septembrie 2017

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Simon Luca & Simion Amalia – Locul II
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/_cAINBsG5Q8

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/tmMNEWHn_T4

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul III
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/_cAINBsG5Q8

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul III
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/1wrZf8SrU0Y

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/NncQAqQ7m9c

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/piClcQNleDc

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul IV
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/JqwVtbkCJBw

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul V
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/_cAINBsG5Q8

Toth Krisztian & Lohan Larisa – Locul V
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/09OhS0oEBIs

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul V
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video: https://youtu.be/qVF11EYUknA

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul VI
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/_cAINBsG5Q8

Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul VII
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/vDx5WGOwKf8

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul VII
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/RD07C02PUo8


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Maramuresului

X