Loga Dance School la Cupa Honved

Concurs organizat in Eger (Ungaria)

7 Noiembrie 2010

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Maktary Yassin & Pop Jurj Andra – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: Adulti
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/NOw9Y08rMYA

Lozan Tamas & Ilonczai Tekla – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: Tineret
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/Ln8gHF3VzRU

Lozan Tamas & Ilonczai Tekla – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/26JuRJBEQxQ

Kiss Bertalan Cristian & Illyes Dalma – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: Seniori
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ayMlMAFU4Wg

Dragos Cristian & Dragos Monica – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: Seniori
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/PS6jcTFc9HA

Pop Zoltan & Lupsica Negrean Diana – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/26JuRJBEQxQ

Lapuste Ovidiu & Grigoriu Raluca – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: Tineret
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/rFhn5TP_cdo

Lapuste Ovidiu & Grigoriu Raluca – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: Tineret
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/Ln8gHF3VzRU

Kiss Bertalan Cristian & Illyes Dalma – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: Seniori
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/PS6jcTFc9HA

Dragos Cristian & Dragos Monica – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: Seniori
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ayMlMAFU4Wg

Loga Lorant & Vajda Edina – Locul III
Clasa: D
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Lent & Quick Step.
Video: https://youtu.be/zFxUypUnp2E

Maktary Yassin & Pop Jurj Andra – Locul III
Clasa: Hobby
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/26JuRJBEQxQ

Illyes Benjamin & Dioszegi Dalma – Locul III
Clasa: D
Categoria: Tineret
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/a-vm9DgJiLo

Pop Zoltan & Lupsica Negrean Diana – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: Adulti
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/NOw9Y08rMYA

Illyes Benjamin & Dioszegi Dalma – Locul IV
Clasa: D
Categoria: Tineret
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Lent & Quick Step.
Video: https://youtu.be/MKT3_DR-hYs


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Honved

X