Loga Dance School la Cupa Exclusive

Concurs organizat in Oradea, Jud. Bihor (Romania)

14-15 Mai 2022

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Craciun George & Daraban Maria – Locul I
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/VNSOwwTaFBI

Borlan Mara – Locul I
Clasa: Solo Fete
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/PliPktdXXOM

Loke Philip & Kajtar Viktoria – Locul I
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive
Video: https://youtu.be/qxTnD60X124

Craciun George & Daraban Maria – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha
Video: https://youtu.be/q5Jg9F6F2vk

Smucz Izabela – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/ny8Fdu53A7s

Biro Zita – Locul II
Clasa: Solo Fete Bronz
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha
Video: https://youtu.be/yjOW28VDkpo

Cristian Luca & Fania Sofia – Locul II
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive
Video: https://youtu.be/J77f2wnjVdg

Pop Daniel & Goras Mihaela – Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 19-35 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step
Video: https://youtu.be/t14AeNq1Nf4

Stancu Evelin – Locul III
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/ny8Fdu53A7s

Kengye Adam & Mihai Gloria – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 19-35 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step
Video: https://youtu.be/TXjtmIWiYp0

Loke Philip & Kajtar Viktoria – Locul IV
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha
Video: https://youtu.be/9C4dDCH4PRE

Fusle Ariana – Locul V
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/ny8Fdu53A7s

Cristian Luca & Fania Sofia – Locul VI
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive
Video: https://youtu.be/duFpy8YwXnk

Pop Daniel & Goras Mihaela – Locul VI
Clasa: Open
Categoria: 19-35 de ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive
Video: https://youtu.be/Unc_w9XQxR8

Loga Levente & Halbac Andra – Locul VII
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive
Video: https://youtu.be/VNSOwwTaFBI


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Exclusive

X