Loga Dance School la Cupa Cetate Ardud

Concurs organizat in Ardud, Jud.Satu Mare (Romania)

25 Martie 2017 

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Vekony Viktor & Loga Hajnalka – Locul I
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/WJVMTZvsUX8

Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul I
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/3cF8ZTRd0Lw

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/VQKyORZ0vJE

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul II
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/EqSpPp_zYyg

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/5ZoMvfdVzDI

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumga & Jive.
Video: https://youtu.be/Rysmq0usXN8

Toth Krisztian & Lohan Larisa – Locul III
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/3cF8ZTRd0Lw

Bocian Maria – Locul IV
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/CD43lvy-q5o

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul V
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/HMCHl0dtpQk

Petrenciu Ariana – Locul V
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/CD43lvy-q5o

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul VI
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/VQKyORZ0vJE

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul VI
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/IRRu-0Q-SjA

Santa Mic Vitkoria – Locul VI
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: http:// https://youtu.be/yWO801aCOGU

Macioca Melissa – Locul VI
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/CD43lvy-q5o

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul VII
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/dHWXKcDicx4

Rus Daniel & Medgyesi Hanna – Locul VII
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/iGyIE2F0W-s


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Cetate Ardud

X