Loga Dance School la Cupa Castanelor

Concurs organizat in Baia Mare, Jud.Maramures (Romania)

22 Octombrie 2016

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul I
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/FhEkL25dbe8

Renn David & Heim Biborka – Locul I
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/gSTWOPOL1mE

Simon Luca & Simion Amalia – Locul II
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/xn59NRX_d7w

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul II
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/FhEkL25dbe8

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul II
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/SnQaiqhTbt0

Renn David & Heim Biborka – Locul II
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/UK4w6jC3joM

Mihai Lara – Locul II
Clasa: Solo fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/oUDS35ybs1I

Santa Mik Viktoria – Locul II
Clasa: Solo fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/seTZM3lyZIM

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul III
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/ue9tAfGEcQY

Rus Daniel & Medgyesi Hanna – Locul IV
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Jive.
Video: https://youtu.be/SDYE_9lyzBo

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul V
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/FhEkL25dbe8

Puscas Eduard & Pap Ariana – Locul V
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/-z-eTVnSlRY

Candra Felix & Bocian Maria – Locul V
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/UK4w6jC3joM

Bacutiu Mak Regina – Locul V
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/oUDS35ybs1I

Fanatan Adrian & Petrenciu Ariana – Locul VI
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/e8EZMG-p1Ys

Petrenciu Ariana – Locul VI
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/seTZM3lyZIM

Rus Daniel & Medgyesi Hanna – Locul VI
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/Wz3YZ_CfRfI


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X