Loga Dance School la Cupa Castanelor

Concurs organizat in Baia Mare, Jud. Maramures (Romania)

5 Noiembrie 2017

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul II
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/Q_EEsXPhnIA

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/MSj0FlvKYTo

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/cEAIPAdhSmE

Simon Luca & Simion Amalia – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/OYxJe_oGGuw

Tamas Norbert & Barar Carla – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/14c5lBUNAK8

Puscas Eduard & Pap Ariana – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/0lXlH8ny02E

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/JOrnC9mSrIA

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/Q_EEsXPhnIA

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/JOrnC9mSrIA

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul V
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/Q_EEsXPhnIA

Simon Luca & Simion Amalia – Locul VI
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/JOrnC9mSrIA

Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul VI
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/-oQbaJgYRgo

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul VIII
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/OYxJe_oGGuw


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Castanelor

X