Loga Dance School la Cupa Advent

Concurs organizat in Egerszalok (Ungaria)

19 Decembrie 2009

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Loga Lorant & Vajda Edina – Locul 1
Clasa: Aur
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard

Loga Lorant & Vajda Edina – Locul 1
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Loga Lorant & Loga Hajnalka – Locul 1
Clasa: Argint
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Illyes Benjamin & Pelcs Evelin – Locul 2
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Tatar Richard & Tatar Dora – Locul 2
Clasa: Bronz
Categoria: Copii & Juniori
Sectiunea: Standard

Tatar Richard & Tatar Dora – Locul 2
Clasa: Argint
Categoria: Copii & Juniori
Sectiunea: Standard

Tatar Richard & Tatar Dora – Locul 2
Clasa: Bronz
Categoria: Copii & Juniori
Sectiunea: Latino

Vanyi Szabolcs & Loga Hajnalka – Locul 2
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Lozan Tamas & Ilonczay Tekla – Locul 2
Clasa: Bronz
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Vanyi Szabolcs & Kiss Petra – Locul 2
Clasa: Argint
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Illyes Benjamin & Dioszegi Dalma – Locul 2
Clasa: Argint
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Vanyi Szabolcs & Loga Hajnalka – Locul 2
Clasa: Aur
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard

Illyes Benjamin & Grigoriu Raluca – Locul 3
Clasa: Argint
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Illyes Benjamin & Dioszegi Dalma – Locul 3
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Illyes Benjamin & Dioszegi Dalma – Locul 3
Clasa: Aur
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard

Loga Lorant & Vajda Edina – Locul 3
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Kiss Bertalan & Illyes Dalma – Locul 4
Clasa: Aur
Categoria: Adulti
Sectiunea: Standard

Lapuste Ovidiu & Grigoriu Raluca – Locul 4
Clasa: Argint
Categoria: Copii & Juniori
Sectiunea: Latino

Kiss Bertalan & Illyes Dalma – Locul 4
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Loga Lorant & Loga Hajnalka – Locul 4
Clasa: Argint
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Lozan Tamas & Ilonczay Tekla – Locul 5
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Standard

Vanyi Szabolcs & Loga Hajnalka – Locul 5
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Vanyi Szabolcs & Kiss Petra – Locul 6
Clasa: Argint
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Lozan Tamas & Ilonczay Tekla – Locul 6
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino

Kiss Bertalan & Illyes Dalma – Locul 7
Clasa: Aur
Categoria: Tineret & Adulti
Sectiunea: Latino


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Advent

X