Loga Dance School la Baia Mare Dance Festival

Concurs organizat in Baia Mare, Jud. Maramures (Romania)

6 Mai 2018

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Vekony Viktor & Loga Hajnalka – Locul II
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/3a33svYSF-Q

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/pG4l66O-B_w

Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara – Locul II
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/RSLaUe-REto

Tataruca Ioana – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/B1wBzc444c8

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul II
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video: https://youtu.be/1wbozlD9yGw

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul III
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/tR9ZQHEiw7U

Toth Krisztian & Mihali Alexandra – Locul III
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/jtbbdBRCDPE

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/Km7M4IbW7nM

Tamas Norbert & Barar Carla – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/Ds0Dj5VyT3w

Loga Lorant & Szilagyi Eszter – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/RaE_F0EJit4

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul V
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/h5PZseUllTQ

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul VII
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/ddLAnEm8oOc


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X