25 Mai 2017 (frissujsag.ro)


A varosnapok teljes programja 


Penteken Caramel, Dr. Alban es 3 Sud Est koncerttel kezdodik a szatmarnemeti varosnapok, szombat ejjel lesz a tuzijatek, vasarnap Toth Gabi, Andra es Sounds of Boney M. lepnek fel.

A Varosnapok reszletes programja:

Majus 26, pentek:

Oktober 25 ter:
12:00 – 16:00 Hangproba
17:00 – 18:00 Dinu Lipatti Filharmonia szimfonikus koncertje
18:00 – 18:10 Hivatalos megnyito – testvervarosok kepviseloivel
18:10 – 19:00 XXL Band koncert
19:00 – 19:45 SHIFT koncert
19:45 – 20:15 Line Check Caramel
20:15 – 21:30 CARAMEL koncert
21:30 – 22:30 DR. ALBAN koncert
22:30 – 22:45 Line Check 3 Sud Est
22:45 – 24:00 3 SUD EST koncert

Szabadsag-ter:
17:00 – 18:00 Sofia Oros / Rareș Jucan / Școala de Arte / Passion 4 Salsa Moms
18:00 – 18:30 INEDIT
18:30 – 19:10 Roxana Gheorghiu – Loredana Morar / Still es Still Junior / George Negrea
19:10 – 19:50 Florin Micaș / Street Dance Open Wings-szel / Geta Govorral
19:50 – 20:30 Cezar Petrovici es Varga Ioan / Urban Dance Crazy Dancers-szel
20:30 – 21:40 Sorin Balaj es Radu Lup / Loga Dance School / Tavi Bud es Adina Hodisan
21:40 – 22:50 Florin Stefan es Taraful de Muzică Arhaică
23:00 – 24:00 Gabriel Dorobantu

Majus 27., szombat:

Oktober 25 ter.
11:00 – 15:00 hangproba
16:00 – 16:30 Deschidere: Illes Jozsef – szaxofon- Beregszasz
16:30 – 18:15 Szepsegverseny
18:15 – 18:45 Nagy Norbert tenor koncertje
18:45 – 19:30 DJ PROJECT koncert
19:30 – 19:45 Line Check Horia Brenciu Band
19:45 – 20:45 HORIA BRENCIU BAND koncert
20:45 – 21:15 Line Check Peter Szabo Szilvia
21:15 – 22:30 Peter Szabo Szilvia koncert
22:30 – 22:45 Line Check Voltaj
22:45 – 24:00 VOLTAJ koncert
24:00 – 00:15 Tuzijatek

Szabadsag-ter:
16.30 – 17:00 Trandafirii Negri/Fekete Rozsak
17:00 – 17:30 Miculeanca ukran neptanccsoport
17:30 – 18:00 Dia es Tibi – vendegek Csengerbol
18:00 – 18:30 Klaps si ArtDance – tanccsoport Rzezowbol, Lengyelorszagbol
18:30 – 19:00 Egri Csodaszarvas
19:00 – 19:30 Țara Oașului neptanccsoport
19:30 – 19:50 Bianca Rus
20:00 – 20:30 Petrică Zele
20:30 – 21:00 Nyilo Akac neptanccsoport
21:00 – 21:30 Ceatăra es Ana Holdiș Pop
21:40 – 22:20 Radu Ciordaș
22:20 – 23:00 Nicolae es Nicu Mureșan
23:00 – 00:00 Nicolae Furdui Iancu es a Crai Nou csoport

Majus 28, vasarnap:

Oktober 25 ter:
11:00 – 15:00 hangproba
17:00 – 17:45 LORA koncert
17:45 – 18:15 Line Check Toth Gabi
18:15 – 19:30 TOTH GABI koncert
19:30 – 20:00 Line Check Andra
20:00 – 21:30 ANDRA koncert
21:30 – 22:00 Line Check Sounds of Boney M
22:00 – 23:30 SOUNDS OF BONEY M koncert

Szabadsag-ter:
16:00 – 16:20 Doruri Sătmărene neptanccsoport
16:20 – 16:50 Uj Figuras Tanccsoport Nyiregyhazarol
16:50 – 17:10 Ghiță Blidar
17:10 – 17:20 Doruri Sătmărene neptanccsoport
17:20 – 17:30 Gemeinsam nemet neptanccsoport
17:30 – 18:10 Cristian Totpati es Romina Sarbe
18:10 – 18:40 Andrada Barsauan
18:40 – 19:10 Georgiana Marina
19:10 – 19:40 Maria Petca Poptean
19:40 – 21:20 Cununița neptanccsoport cu Leontina Dorcaval es Carmen Sassal
21:20 – 22:00 Ionela Morutan
22:00 – 22:40 Petrica Muresan
22:40 – 23:30 10 Aprod fuvoszenekar

Allando kulturalis-, szorakoztato- es sportprogramok

Kezmuvesek vasara:
Batthyany-setany: tobb mint 50 stand, ahol bemutatkoznak a testvervarosok kezmuvesei is

Eszaki Szinhaz:
Pentek 19.00: Cină cu proști Francis Vebertol – berleten kivuli eloadas
Szombat 19.00: Terecske Carlo Goldonitol – Torok Istvan berlet
Vasarnap 11.00: Moso Masa Mosodaja – Iparosotthon – berleten kivuli eloadas
Vasarnap, 16.00: Terecske Carlo Goldonitol – Vandor Andras berlet , 19.00 – Nyiredi Piroska berlet

Szatmar Ove okolvivotorna:
hivatalos megnyito szombat 14.00 ora
helyszin: Sportliceum sportterme Kinizsi (Ioan Slavici) utca
szervezok: AJ Box Szatmarnemeti, szatmarnemeti Vointa , Erkavasi Olimpia, DJST,
szombaton es vasarnap tobb mint 20 megye okolvivoja lep a szoritok koze

Fiatalok versenyfutasa: szombat 11 ora, Transilvania-sugarut
szervezi: Szatmar Megyei Sport es Ifjusagi Igazgatosag es a Szatmar Megyei Tanfelugyeloseg
beiratkozas: szombaton 09,00 – 10.45 kozott
start 11.00
tovabbi infok: http://tiny.cc/crosul2017

Lepcsofutas / Tower Run: szombat 15.00, Kozigazgatasi Palota
A regioban egyedulallo verseny, a resztvevoknek fel kell szaladniuk a foldszintrol a Kozigazgatasi Palota 15. emeletere az epulet folyosoinak lepcsoin.
Szervezok: Erdelyi Karpat Egyesulet, Pro Racers, Multisalva Egyesulet

Erosember-verseny: vasarnap 15.00, a Szekesegyhaz elott
Negy orszag legerosebb embereinek nemzetkozi versenye

ISU-karavan: szombat a Szekesegyhaz elott
A Szamos Surgossegi Helyzetek Felugyelosege elsosegely-nyujtasi kepzese

IX. Viragparade: vasarnap 9.30 – Kossuth-kert – Szekesegyhaz
szervezok: Szatmar Megyei Kornyezetvedelmi Ugynokseg es Szatmar Megyei Tanfelugyeloseg
Lovasok, kerekparosok, mazsorettek, fuvosok, ujrahasznosithato hulladekbol keszult kosztumokbe eltozott felvonulok, viraggal diszitett jarmuvek vonulnak a Kossuth-kerttol a Szekesegyhazig

Amator labdarugok megmerettetese:
szombat 13.00
helyszin Gemelli Fast Food elotti ter
freestyle-verseny es egyeb labdas ugyessegi probak – a nevezes ingyenes, a dijak csabitoak

Evoverseny a Gemellivel:
vasarnap 13.00
Hamburger-evo verseny idore es pikans evoverseny – nevezes ingyenes


A varosnapok teljes programja (frissujsag.ro)

X