Loga Dance School la Napoca Dance Festival

Concurs organizat in Cluj Napoca, Jud. Cluj (Romania)

18 Noiembrie 2017

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Vekony Viktor & Loga Hajnalka – Locul II
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/NPezg9lYU9Q

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/BpBPJPNvKPI

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul III
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/WjFXSQwZEoE

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/NPezg9lYU9Q

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul III
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/4jcpHE5AAJA

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/-ifyyvlyQIs

Tamas Norbert & Barar Carla – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/flLDM3iHKNM

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/4jcpHE5AAJA

Simon Luca & Simion Amalia – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/iscPfVnZ_aw

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/fVa-QpnScEA

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul VI
Clasa: Open Basic
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/iscPfVnZ_aw

Simon Luca & Simion Amalia – Locul VII
Clasa: Open Basic
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/fVa-QpnScEA


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Napoca Dance Festival

X