Loga Dance School la Napoca Dance Festival

Concurs organizat in Cluj Napoca, Jud. Cluj (Romania)

16 Martie 2019

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Varga Chris & Polak Hanna – Locul I
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/FHDAAHiwH6M

Pop Mihai & Mekker Adrienn – Locul I
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/g1x7jWPUK7o

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul I
Clasa: Open Basic Latino
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/HnKul8ZojRU

Danci Raul & Nojea Alessia – Locul II
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/mWeU9t0sGrE

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/28rB55QLt5U

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul II
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/8_dzv53Kr-0

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ZHI_QLAgBzU

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul IV
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/bb8c2uSBA1A

Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul IV
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/28rB55QLt5U

Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul V
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/bb8c2uSBA1A

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul V
Clasa: Open Basic Standard
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ZHI_QLAgBzU

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul VI
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/PmsVEVk2mOk

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul VI
Clasa: Open Basic Standard
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/PwleMQ_2O6E


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X