Loga Dance School la Napoca Dance Festival

Concurs organizat in Cluj Napoca, Jud. Cluj (Romania)

8 Decembrie 2018

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Korcsmaros Balint & Domokos Blanka – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/bG-i7kkaNJk

Pater Andras & Medgyesi Hanna – Locul I
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/RvUiS_4CYWc

Simon Luca & Simion Amalia – Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/Tdr9ZcFPn4k

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/nRfp_bVk-nE

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/A6OWfrHZ8es

Vekony Viktor & Loga Hajnalka – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/C2uWE3OId6I

Varga Janis & Goras Mihaela – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/JM0eyEsIytk

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/idNEzw-FwaU

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/KPCsjSJ28kg

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/L-EPB2RoSv8

Pater Andras & Medgyesi Hanna – Locul IV
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/M3LZMbVEK0o

Varga Chris & Polak Hanna – Locul V
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/3t9HhO-DURA

Hornyak Daniel & Nagy Juli – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/L-EPB2RoSv8

Hornyak Daniel & Nagy Juli – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/KPCsjSJ28kg

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul V
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/iSOpSnFUBOY

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul VI
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/Tdr9ZcFPn4k

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul VI
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/idNEzw-FwaU


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X