Loga Dance School la Cupa Shall We Dance

Concurs organizat in Somcuta Mare, Jud. Maramures (Romania)

11 Noiembrie 2018

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul I
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/TBv9O-piY44

Varga Chris & Polak Hanna – Locul I
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/zmXLqO4hHIg

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul I
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/1Us3kESiJ1A

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul I
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video: https://youtu.be/pqkIVtD0sD0

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul I
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/sLpNd26JKRg

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul I
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/w3F7H7vw4Mg

Pater Andras & Medgyessi Hanna – Locul I
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha
Video: https://youtu.be/7kd0BTrM3Eg

Korcsmaros Balint & Domokos Blanka – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/eDIjFJ16DFY

Varga Janis & Goras Mihaela – Locul II
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/K6YfpVriq7o

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/2ejtxKdYqQI

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/G9udEDcOwgo

Danci Raul & Nojea Alessia – Locul II
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/vq-Pbx10xG0

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha
Video: https://youtu.be/3Y2V6eM2tM4

Toth Krisztian & Mihali Alexandra – Locul III
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha,Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/zmXLqO4hHIg

Simon Luca & Simion Amalia – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/35I0A_NKijo

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/1Us3kESiJ1A

Pater Andras & Medgyessi Hanna – Locul III
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/8v1rqzNvz0k

Becsi Balazs & Nagy Dorottya – Locul III
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video: https://youtu.be/Se0bX16mw8o

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/TBv9O-piY44

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/vOMX68kNlUM

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/fsMd8an0lSU

Simon Luca & Simion Amalia – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ydGDjVgRDmM

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha,Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/zmXLqO4hHIg

Pop Mihai & Mekker Adrienn – Locul IV
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video: https://youtu.be/uRDpimBA5z4

Silaghi Luca & Mihai Lara – Locul V
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/tqFjtJHExR0

Pop Mihai & Mekker Adrienn – Locul V
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/pPZPCZmDcp0

Danci Raul & Nojea Alessia – Locul VI
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video: https://youtu.be/Se0bX16mw8o


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X