Loga Dance School la Cupa Satmarului

Concurs organizat in Satu Mare, Jud. Satu Mare (Romania)

9-10 Mai 2015

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Handrau Raul & Mihai Gloria – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha, Jive.
Video: https://youtu.be/DYFgD79IuaA

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha, Jive.
Video:  https://youtu.be/DYFgD79IuaA

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: Precompetitional 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/yMnv7s3yaQM

Puscas Eduard & Pap Ariana – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/49ahXT4LsMs

Telegdy Aron & Totos Regina – Locul II
Clasa: Debutanti
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/dX1oJUMV61s

Loga Lorant & Ary Dalma – Locul III
Clasa: D
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango Quick Step.
Video: https://youtu.be/x7c5YjNq4Qk

Simon Luca & Muresan Maria – Locul III
Clasa: Hobby
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha, Jive.
Video: https://youtu.be/DYFgD79IuaA

Varga Andrei & Cherezsi Jasmine – Locul III
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/q2Jrz5uAONc

Puscas Eduard & Pap Ariana – Locul III
Clasa: Precompetitional 1 dans
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/b-uZCW9VH2s

Horotan Octavian & Precup Natalia – Locul III
Clasa: Debutanti
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/dX1oJUMV61s

Evi Bogdan & Tatar Alessia – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha, Jive.
Video: https://youtu.be/DYFgD79IuaA

Varga Andrei & Cherezsi Jasmine – Locul IV
Clasa: Precompetitional 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/yMnv7s3yaQM

Mihali Alexandra – Locul IV
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-14 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/TVivvxjzWiQ

Toth Krisztian & Lohan Larisa – Locul V
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha, Jive.
Video: https://youtu.be/vnZAngcC87U

Marton Vivien – Locul V
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-14 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/TVivvxjzWiQ

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul V
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/kZgbbHd3hqA

Nemeth Kristof & Sarvari Zsofia – Locul VI
Clasa: Debutanti
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/NaJsmMCSNHg

Varga Andrei & Cherezsi Jasmine – Locul VII
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/kZgbbHd3hqA

Pauliuc Rita – Locul VII
Clasa: Solo Fete
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/XKd3MQXN708

Bocian Maria – Locul VIII
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-14 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/TVivvxjzWiQ


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Satmarului

X