Loga Dance School la Cupa Satmarului

Concurs organizat in Satu Mare, Jud.Satu Mare (Romania)

14-15 Mai 2016

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Vekony Viktor & Loga Hajnalka – Locul I
Clasa: Open
Categoria: 16-34 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox, Quick Step.
Video: https://youtu.be/c059nR7N6Jk

Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul I
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/Z7LVH5rq3o4

Nagy Dominik & Ilonczay Dora – Locul I
Clasa: Precompetitional 3 Dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/ly8VwwUW1FE

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul II
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/avsa0kpNZwM

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/EHbquVuf4_Q

Renn David & Heim Biborka – Locul II
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/DUXR-kfe2kw

Nagy Dominik & Ilonczay Dora – Locul III
Clasa: Precompetitional 2 Dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/_x4LyLFDv20

Santa Mic Viktoria – Locul III
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/GIjZEhNtAbA

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/1LOQ1YZaIR4

Nagy Dominik & Ilonczay Dora – Locul IV
Clasa: Precompetitional 1 Dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/zJUWnEGcBto

Mihai Lara – Locul IV
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/TbS4lrt5jcc

Simion Luca & Simion Amalia – Locul V
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/3sdMoM2tDoU

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul VI
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/Z7LVH5rq3o4

Virlan Paul & Medgyesi Hanna  – Locul VII
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/Oupvupmr5_0


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Satmarului

X