Loga Dance School la Cupa Satmarului

Concurs organizat in Satu Mare, Jud.Satu Mare (Romania)

13-14 Mai 2018

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Vekony Viktor & Loga Hajnalka – Locul I
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/1CC_zniu794

Simon Luca & Simion Amalia – Locul I
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/l8ig3nJWyk4

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul I
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/NrNJ_2Ww_ek

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/T8UyFpHM_1k

Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul III
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/bERJkPDdC4o

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul III
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/l8ig3nJWyk4

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/fj4ipr1wvRg

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/l8ig3nJWyk4

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul V
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/-UckjnsH0PE

Rus Daniel & Medgyesi Hanna – Locul VI
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video: https://youtu.be/V_ciaElOz3s

Bocian Maria – Locul IV
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/nYU2e6ucNaA

Tataruca Ioana – Locul VI
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/844u-VHGsCM

Burjan Jennifer – Locul VI
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/rDHHJC9VSbU


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Satmarului

 

X