Loga Dance School la Cupa Feeling Dance

Concurs organizat in Oradea, Jud. Bihor (Romania)

25 Mai 2019

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Varga Chris & Polak Hanna – Locul I
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/gpECAeC6pzE

Biro EvelinLocul III
Clasa: Solo Fete
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/eLDz1Tyjo-I

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul III
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/JmE6EWluk9g

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul III
Clasa: Silver
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Salsa.
Dansuri: Salsa.
Video: https://youtu.be/ReJKJDuUTlA

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul III
Clasa: Silver
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Bachata.
Dansuri: Bachata.
Video: https://youtu.be/v-8jyY3eo_g

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/GeINxheReE4

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Sow Fox & Quick Step,.
Video: https://youtu.be/9t6ifGtpxlg

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/LK7VEL0faEk

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/Ukz_VBUSBFs

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/-7cucHy6BJ0

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/sWdIGym29Qs

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/gpECAeC6pzE

Danci Raul & Nojea Alesia – Locul IV
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/h2Qx_r0fxEU

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul V
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 4-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/Xvjm-fBc-qs

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul V
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 4-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/LfikmZRjmMk

Danci Raul & Nojea Alesia – Locul VI
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/6Qx_YN6rP3E


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Feeling Dance

X