Loga Dance School la Cupa Maramuresului

Concurs organizat in Baia Sprie, Jud. Maramures (Romania)

12 Octombrie 2019

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Kengye Adam & Illes Tamara Locul I
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/nbHJK1oK8c4

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul I
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/xX909mNcpb0

Toth Krisztian & Mihali Alexandra Locul I
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/JcDbA-r2L7E

Pop Daniel & Mihai Gloria Locul I
Clasa: D
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/bdtfmmC-Lj4

Molnar Aliz Locul I
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/uqxgywB_KYc

Nagy Dominik & Ilonczai Dora Locul II
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/c8B0xjmpBaU

Hornyak Daniel & Puscas Iulia Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/9Jzr60cXKzQ

Hornyak Daniel & Puscas Iulia Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/MDuEudzVmwA

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/R6PR66M6fe4

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/dOWL6nTyaSY

Pop Daniel & Mihai Gloria Locul II
Clasa: D
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/BgKP2chelAU

Toma Mihail & Hotye Narcisa Locul II
Clasa: Debutanti Vals Lent
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/TXZxaXHRjns

Buzila Flavia Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/SREVjQOFnxo

Pop Daniel & Mihai Gloria Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/3bZIlrbdYQ4

Toth Krisztian & Mihali Alexandra Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/MDuEudzVmwA

Toma Mihail & Hotye Narcisa Locul III
Clasa: Debutanti Cha Cha
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/gT29HFg8xJk

Fanea Sofia Locul III
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/uqxgywB_KYc

Pop Daniel & Mihai Gloria Locul IV
Clasa: D
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/BgKP2chelAU

Biro Evelin Locul IV
Clasa: Solo Fete Bronz
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/qaZZqZSWBIA

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina Locul VII
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/5u1jqAtbXXw


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X