Loga Dance School la Cupa Dance Art

Concurs organizat in Santana de Mures, Jud. Mures (Romania)

7 Decembrie 2019

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Kengye Adam & Illes Tamara – Locul I
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/B04UzQyzLRE

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul II
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/eg2q7i1uChE

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul III
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/rp-XS0Ljzgw

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/e1HiXv2vcGU

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/dLKB3KB6Tgo

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/9pB9VKKjmQU

Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/E4ttfNXWc8o

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/Gwzhut4FLJA

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/BR6SXfoxxxc

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/9pB9VKKjmQU

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul VI
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/B04UzQyzLRE

Craciun George & Daraban Maria – Locul VII
Clasa: Debutanti Vals Lent
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/WX4KFyzWS-E


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Dance Art

X