Loga Dance School la Cupa Oradea

Concurs organizat in Oradea, Jud.Bihor (Romania)

17 Martie 2018

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Vekony Viktor & Loga HajnalkaLocul I
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/NVSR37qjUHk

Varga Chris & Polak Hanna – Locul I
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/hHCje_wt1T4

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul I
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/ff7bH9Lye4o

Tataruca Ioana – Locul I
Clasa: Solo fete
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/Cu1JbCIN5es

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul II
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/WwZ_50riVf0

Loga Lorant & Szilagyi Eszter – Locul II
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/uCUZ4mbV-BU

Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul III
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/zqIMUREGEYk

Tamas Norbert & Barar Carla – Locul III
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/nlir-lzwfJI

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/hHCje_wt1T4

Varga Janis & Goras Mihaela – Locul V
Clasa: Hobby
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/9TlMv9k7RJg

Hornyak Daniel & Nagy Julia – Locul VI
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/eFMr2oWiddA

Pop Daniel & Mihai Gloria – Locul VI
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/zqIMUREGEYk

Pater Andras & Medgyesi Hanna – Locul VI
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/aMdwDFpYJHU

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul VII
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/b00xPVP_5l4


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
Loga Dance School la Cupa Oradea

X