Loga Dance School la Cupa Satmarului

Concurs organizat in Satu Mare, Jud. Satu Mare (Romania)

18 Septembrie 2021

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Maktary Yassin & Domokos Blanka – Locul I
Clasa: E
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/b1MRGKFRuD8

Biro Zita – Locul I
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/xVYjVTGOOAw

Varga Deborah – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/xVYjVTGOOAw

Rosco Rares & Bone Nadine – Locul II
Clasa: Debutanti
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/D026FCZI6NM

Fusle Ariana – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/MCfEqFQv5vo

Craciun George & Daraban Maria – Locul II
Clasa: Debutanti
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/aQgEaPCRh4c

Craciun George & Daraban Maria – Locul II
Clasa: Debutanti
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/uEalTImVlfU

Rosco Rares & Bone Nadine – Locul III
Clasa: Debutanti
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/BpatzZUU-IU

Varga Reka – Locul III
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/MCfEqFQv5vo

Kengye Adam & Mihai Gloria – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/fKuuILS-gzI

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/SYvEA9eMkjs

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/U87G19pJ2rE

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul V
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/q9fTaXInUWY

Smucz Cristian & Gheorghioi Anacarina – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ACoQktNb0k0

Rosco Raisa – Locul V
Clasa: Solo Fete
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha
Video: https://youtu.be/5I20YeqndwE

Varga Kristof & Megyesi Evelin – Locul VI
Clasa: Debutanti
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/UuefFHAuP5o

Danci Raul & Marian Sara – Locul VI
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha
Video: https://youtu.be/7E0E8GJJqsg


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Satmarului

X