Loga Dance School la Cupa Satmarului

Concurs organizat in Suior, Jud. Maramures (Romania)

23 Octombrie 2021

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Maktary Yassin & Domokos Blanka – Locul I
Clasa: E
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/whfp19WHYk0

Kengye Adam & Mihai Gloria – Locul I
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/oNfwjh0QOhs

Loga Levente & Halbac Andra – Locul I
Clasa: Debutanti
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/1lVRJwHljD0

Varga Kristof & Medgyesi Evelin – Locul I
Clasa: Debutanti
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/TozcP30BAWU

Craciun George & Daraban Maria – Locul I
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/BNR5mX6pnYU

Gulya Rebeka – Locul I
Clasa: Solo Fete Bronz
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/S2_DICtRkOA

Varga Ana – Locul I
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/nO9ahDznZI4

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul II
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/3gCFpzrtwhM

Bone Nadine – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/nO9ahDznZI4

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/wTn17FGug6Y

Danci Tudor & Slavic Panna – Locul III
Clasa: Debutanti
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/IxO0F66xa7c

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ccNRUH94oKw

Craciun George & Daraban Maria – Locul III
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/8BKPSyG4oq0

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul III
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/SH964dFZ95w

Pop Daniel & Goras Mihaela – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/TnvRJzXcLmI

Pop Daniel & Goras Mihaela – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/ccNRUH94oKw

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/J7YYeB222yE

Toma Mihail & Hotye Narcisa – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/0d9qoW8uVwQ

Loga Levente & Halbac Andra – Locul IV
Clasa: Debutanti
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/oNHcwLJsEv0

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/xg-HR5eLvdE

Biro David & Gaja Eszter – Locul V
Clasa: Debutanti
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/IxO0F66xa7c

Biro David & Gaja Eszter – Locul V
Clasa: Debutanti
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/7wHvauXIklg

Varga Kristof & Medgyesi Evelin – Locul V
Clasa: Debutanti
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/2uAjeL1kW94

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul V
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/SH964dFZ95w

Hornyak Daniel & Puscas Iulia – Locul VII
Clasa: Open
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/TnvRJzXcLmI

Danci Tudor & Slavic Panna – Locul VIII
Clasa: Debutanti
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/7wHvauXIklg


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Maramuresului

X