Loga Dance School la Metropolitan Dance Fest

Concurs organizat Online, (Romania)

13-14 Martie 2021

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul I
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/qSKK77KZmas

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul I
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/_54rppuGjAE

Vonhaz Erik & Vonhaz Ingrid – Locul I
Clasa: Open
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/EvC9-Agh8R8

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul I
Clasa: Open
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/7PQeyWGqpts

Biro Andrea – Locul I
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/fNzuqEf-bJY

Toma Mihail & Hotye Narcisa – Locul II
Clasa: Precompetitional 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/M2jHaJexUoU

Biro Zita – Locul II
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/fNzuqEf-bJY

Pop Daniel & Goras Mihaela – Locul III
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/_8zZi6Doec0

Fania Sofia – Locul III
Clasa: Solo Fete Bronz
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/iYtqBLrNsyY

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/50RJnpZEJTE

Varga Andrei & Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/vjSgqI5cXVc

Craciun George & Daraban Maria – Locul IV
Clasa: Debutanti Vals Lent
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/4A2NIuUXhNU

Cristian Luca & Pintea Jessica – Locul V
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/EQPv6vMLXtQ

Pop Daniel & Goras Mihaela – Locul V
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-35 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/_54rppuGjAE

Nagy Dominik & Ilonczai DoraLocul V
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/vjSgqI5cXVc

Toma Mihail & Hotye Narcisa – Locul V
Clasa: Precompetitional 3 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/Idk5DEcty6E

Veres Bud Andrei & Biro Evelin – Locul V
Clasa: Debutanti
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent.
Video: https://youtu.be/4A2NIuUXhNU

Pater Andras & Nojea Alesia – Locul VI
Clasa: Hobby
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/B_dlMk9u0q4

Nagy Dominik & Ilonczai DoraLocul VI
Clasa: Open Basic
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/qSKK77KZmas

Varga Andrei & Pauliuc RitaLocul VI
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/TrlNDi04tRQ

Nagy Dominik & Ilonczai DoraLocul VII
Clasa: Open
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba, Paso Doble & Jive.
Video: https://youtu.be/TrlNDi04tRQ

 


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X