Loga Dance School la Cupa Cetate Ardud

Concurs organizat in Ardud, Jud.Satu Mare (Romania)

12 Martie 2016

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Loga Lorant & Ary Dalma – Locul I
Clasa: Open Basic
Categoria: 16-34 de ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/zBmxsgfkRCM

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul I
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/vKzDJhg9G-Q

Simon Luca & Simion Amalia – Locul I
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/EHwd3VJy4GY

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul I
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/T2QydC7ZStQ

Nagy Dominik & Ilonczai Dora – Locul I
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/3W_OEWfT34c

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/I5Lzg-Ku7tI

Toth Krisztian & Lohan Larisa – Locul II
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/I5Lzg-Ku7tI

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul IV
Clasa: Hobby
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/Btz6Kztrris

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul IV
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/EHwd3VJy4GY

Pauliuc Rita – Locul IV
Clasa: Fete Solo
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
Video: https://youtu.be/ChlWTlz3YFs

Handrau Raul & Mihai Gloria – Locul V
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/vKzDJhg9G-Q

Nemeth Kristof & Sarvari Zsofia – Locul V
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Cha Cha.
Video: https://youtu.be/I4fB-rWdGmQ


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

Loga Dance School la Cupa Cetate Ardud

X