Loga Dance School la Campionatul National al Ungariei si Cupa Nyiri Lajos

Concurs organizat in Bekescsaba (Ungaria)

10-11 Decembrie 2016

La acest concurs, sportivii de la Loga Dance School au obtinut urmatoarele locuri in finala:


Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul I 
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/RWeZz7YRkBI

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul I
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/zW1lySmzpr4

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul I
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/rIa8kZWrGys

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul I
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/m9yAA76JArY

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul I
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/MJQAbP1vruY

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul II
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/LKhDqtWdUhg

Pop Daniel & Mihali Alexandra – Locul II
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/5R3PA1jE_aQ

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul II
Clasa: E
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango & Quick Step.
Video: https://youtu.be/IW37I09ydq0

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul II
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/DtX69FaWS4w

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul III
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/_81vPgIC4wQ

Kengye Adam & Illes Tamara – Locul III
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/DvOxsbXD0FQ

Makara Daniel & Puscas Iulia – Locul III
Clasa: E
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/szGixR-4VnY

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul IV
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video: https://youtu.be/MJQAbP1vruY

Diousi Rafael & Tala Alexia – Locul V
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/DtX69FaWS4w

Vekony Viktor & Loga Hajnalka – Locul VI
Clasa: S
Categoria: 16-35 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
Video: https://youtu.be/_xsUVNyvitY


Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

X