30 Mai 2014 (szatmar.ro)


A Szatmarnemeti Varosnapok reszletes programja


Ket szinpadon es tobb egyeb helyszinen tartanak rendezvenyeket a hetvegen a Varosnapokon.
A XVIII. Szatmarnemeti Varosnapok teljes programja

Az Oktober 25. teri nagyszinpadon:
Majus 30., pentek
18:00 – Hivatalos megnyito
 Szatmarnemeti polgarmestere atveszi a Fold Oraja Fovarosa dijat. Ezt az orszag elso pop-szimfoniaja koveti a Distinto egyuttessel a kozpontban. Az eloadasban reszt vesz a Dinu Lipatti Filharmonia zenekara, valamint a Royal Dance Club tancosai.
20:00 – Synergy, Døts – helyi zenekarok koncertjei
21:00 – Whats Up koncert
21:50 – Hip-hop es utcatanc-bemutato a Crazy Dancers tanccsoporttal
22:00 – Smiley koncert
22:50 – Black & White Angels – tancbemutato
23:00 – Zdob şi Zdub koncert
24:00 – Szatmari lemezlovasok paradeja – Dj Gabi, Dj Rhico, Dj Leviciusz, Dj Adrian Lenghel, Dj Pepe

Majus 31., szombat
11:00 – Ifjusagi Futoverseny startja
11:10 – Kotottfogasu birkozas – a Szatmarnemeti Sportklub es Erdodi Cetate sportklub bemutatoja
11:30 – Karate a Zanshin Sportklubbal
11:50 – Karate a Samuraiul Sportklubbal
12:00 – Az Ifjusagi Futoversenyen resztvevoinek dijazasa
12:30 – Okolvivas – Szatmarnemeti Vointa, Unio, Erkavasi Olimpia
12:50 – Vivas – a Szatmarnemeti Sportklub sportoloinak kozremukodesevel
13:10 – Zumba
13:30 – Kangoo Jumps – Szatmarnemeti Nord Vest Karate
13:50 – Sporttanc – Szatmarnemeti Loga Dance School 
14:10 – Sporttanc – Szatmarnemeti Royal Dance Klub 
18:30 – Vlady & Bittzu, Ilinca Ralu, Inedit – szatmari zenekarok koncertjei
19.45 – Modern tanc – Still Junior, Still es Mistic tanccsoportok
20:00 – Szatmar Szepe valasztas
22:00 – Ladanybene 27 koncert
22.50 – Sporttanc – Bailarte Dance School
23:00 – Vunk koncert
23:45 – Tombola-sorsolas
24:00 – Loredana koncert
01:00 – Tuzijatek
Junius 1., vasarnap

11:00 – gyerekprogramok, konnyuzenei programok a Gyerekek Palotajanak muveszeivel
11:30 – Reszlet a Hofeherke baletteloadasbol – az Aurel Popp Zene es Kepzomuveszeti Liceum es a Modefit Studio bemutatasaban
11:40 – Filip Alexia Maria fellepese
11:45 – Nepzene es neptanc – ovodak kozotti verseny
13:10 – Indian es modern tanc – 1. szamu ovoda Arlechino csoportjanak bemutatoja
13.20 – Modern gyerektanc – Gyerekek Palotaja
13.30 – Hip Hop tanc – Crazy Kids
13.40 – Kolyokfitnessz – az Egri Altalanos Iskola diakjaival
14.00 – Nepzenei eloadas – a Gyerekek Palotajanak Codrisorul egyuttesevel
14.30 – Aerobic es balett – az Octavian Goga Altalanos Iskola diakjaival
18:00 – Horea Someşan, Rafaelo, Funktion – szatmari zenekarok koncertje
20:00 – Sylvia koncert
20:30 – Perfect Style tancbemutato
20:45 – Mihai Mărgineanu koncert
21:30 – BUG Mafia koncert

Nepzenei szinpad, Vasile Lucaciu ter
Majus 30., pentek

18:00 – Hivatalos megnyito
18:15 – Raluca Dumitru
18:30 – George Negrea
19:00 – Georgeta Govor
19:30 – Park Folk Group
20:30 – Tavi Bud
21:00 – Gheorghe Gheorghiu
Majus 31., szombat
16:00 -Trandafirii Negrii egyuttes
16:30 – Ukran neptanc
17:30 – Magyar neptanc – Egri Csodaszarvas Tanccsoport
18:00 – Nemet neptanc – Gemainsam Tanccsoport
19:00 – Meda egyuttes (Aranyosmeggyes)
19:20 – Nepzene es neptanc – a Szatmarnemeti Muveszeti Liceum diakjaival
19:45 – Magura es Maria Petca Poptean, Petrica, Petre es Danut Zele fellepese
20:15 – Nicolae Muresan
20:45 – Szatmarnemeti Cununiţa, Cununita Nazdravana – neptanc eloadas
22:00 – Sava Negreanu Brudaşcu
Junius 1., vasarnap

16:45 – Angela Munteanu
17:00 – Ghita Blidar
17:20 – Sergiu es Dana Matosan
17:40 – Vlad Doros
18:00 – Andrada Barsauan
18:20 – Sorin Buc
18:40 – Georgiana Marina
19:00 – Ceatara Neptancegyuttes es Ana Holdis Pop
19:40 – Nicolae Sabau
20:00 – Angela Buciu
20:30 – Petrica Muresan
21:00 – Dumitru Farcas
21:30 – Cristian Pomohaci
Programok a Kossuth- kertben – Civil es katonai mestersegek az okori Daciaban
Majus 31., szombat

9:30 – Felvonulas a Megyei Muzeum elotti tertol a Sugaruton a regi varoskozpontig
10:30 – a taborok es a muhelymunkak megnyitasa
16:30 – 18:00 – Katonai felszerelesek bemutatoja, lovas felvonulas, parbajok
18:00 – 20:00 – kezmuves foglalkozasok bemutatoja:
Fazekasmuhely – korongozas, agyagozas
Kovacsmuhely – dak kovacsolas
Szovomuhely – szoves
Panceling-keszites
Harcipancelok, ruhazatok bemutatoja
Ijaszat
Parbajok bemutatoja
Dak lovasbemutato
A Szatmarnemeti varosnapok kisero-rendezvenyei

Majus 31., szombat
12.30 – Kezmuvesvasar – megnyito az I.C. Bratianu utcaban
14:00 – Az Arttis szinjatszo csoport pantomin es tanc-eloadasa Calambur cimmel
15.00 konnyuzenei eloadasok, Jam Jazz Session – Corneliu Coposu setany
Junius 1., vasarnap
11.00 – Viragkarneval es fuvoszenekaros felvonulas – a Kossuth-kerttol a regi varoskozpontig
15.00 – konnyuzenei eloadasok, Jam Jazz Session – Corneliu Coposu setany
15.30 – Erosember verseny Romaniai es kulfoldi resztvevokkel az 1 Decembrie 1918 utcaban


A Szatmarnemeti Varosnapok reszletes programja (szatmar.ro)

X