Creative Stuff

GALA Loga Dance School 2017

Aniversare 10 ani

11 Noiembrie 2017

VIDEO

 

Vekony Viktor & Loga Hajnalka

Paso Doble https://youtu.be/NCqTR-HI-Bo 

Quick Step https://youtu.be/-VoUy4YdsZE

Tango & Cha Cha https://youtu.be/IgLiLpWMdfI

Vals Lent https://youtu.be/aGiH53rVb8U

Rumba https://youtu.be/g2P20bAMJRM

 

Loga Lorant & Szilagyi Eszter

Vals Lent https://youtu.be/xQmxeO0DHxM

Tango https://youtu.be/2wPL9--W914

Vals Vienez https://youtu.be/8O6g_I6dV7Q

 

Grupa de Intermediari Adulti

Formatie Vals Vienez https://youtu.be/7ChbUET_xcY

Formatie Rock & Roll https://youtu.be/zfBgIlg_NNo

 

Charlestone

Grupa de Performanta Copii 1 https://youtu.be/Z58YClqsukI

Grupa de Performanta Copii 2 https://youtu.be/ZbGHrvYs5Xc

 

Cha Cha & Vals Vienez

Grupa de Intermediari Copii 1 https://youtu.be/IxPDkZvipUM 

Grupa de Intermediari Copii 2 https://youtu.be/akQtNbjWsUY

 

Grupa de Salsa

Salsa & Bachata https://youtu.be/iQkQxpSdpBA

 

Grupa de Concurs

Vals Lent - Grupa de Concurs Copii 1 https://youtu.be/dZhHwWnSfA8

Vals Lent - Grupa de Concurs Copii 2 https://youtu.be/YpUcEvh1vw8

Vals Lent & Quick Step - Grupa de Concurs Copii 1 https://youtu.be/5aL-pKCC6Ug

Vals Lent & Quick Step - Grupa de Concurs Copii 2 https://youtu.be/Q0ZfKhPvB_Y

Vals Lent & Tango - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/PUSj3ZGTd0c

Tango - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/jwSBdy9OGpo

Vals Vienez - Grupa de Concurs Copii 1 https://youtu.be/ki0hPC09YgY

Vals Vienez - Grupa de Concurs Copii 2 https://youtu.be/6qu9HE4wQ5c

Slow Fox - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/szfHI3nLwhs

Quick Step - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/m69cyIfaxL4

Samba - Grupa de Concurs Copii 1 https://youtu.be/6szVsGo1AYc

Samba - Grupa de Concurs Copii 2 https://youtu.be/SFEHcd8MJ4E

Samba & Jive - Grupa de Concurs Copii 1 https://youtu.be/KL7-Qjps_jw

Samba & Rumba - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/UANPY_VHZcQ

Samba & Jive - Grupa de Concurs Copii 2 https://youtu.be/iveL1R3CwTw

Cha Cha & Jive - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/atxS0ObaoGM

Cha Cha & Rumba - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/218cUGFIglo 

Rumba - Grupa de Concurs Copii https://youtu.be/xldjY1ylNRk

Paso Doble - Grupa de Concurs Copii 1 https://youtu.be/A7BxAsGSklU

Paso Doble - Grupa de Concurs Copii 2 https://youtu.be/z_wp5WdWRm8 

Jive - Grupa de Concurs Copii 1 https://youtu.be/NS81TxRIUxc

Jive - Grupa de Concurs Copii 2 https://youtu.be/l4ODQcLrLlM

 

Prezentarea Echipei

https://youtu.be/-BrZFV54S9g

 

Loga Dance School la Cupa Sebesului

(Sebes)

14 Octombrie 2017

Simon Luca & Simion Amalia - Locul din 6 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

 


Loga Dance School la Hajdu Kupa

(Hajduboszormeny)

7 Octombrie 2017

Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul 1 din 4 perechi
Clasa: D
Categoria: 16-18 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:

Hornyak Daniel & Nagy JuliaLocul 1 din 2 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:

Hornyak Daniel & Nagy JuliaLocul 2 din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
Video:

Hornyak Daniel & Nagy JuliaLocul 2 din 3 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
Video:

Vonhaz Erik & Vonhaz IngridLocul 3 din 5 perechi
Clasa: B
Categoria: 19-35 ani 
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Slow Fox & Quick Step.
Video:

Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul 3 din 5 perechi
Clasa: D
Categoria: 16-18 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
Video:

Vonhaz Erik & Vonhaz IngridLocul 3 din 4 perechi
Clasa: B
Categoria: 16-18 ani 
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Slow Fox & Quick Step.
Video:

Hornyak Daniel & Nagy JuliaLocul 4 din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Latino 
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:

Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul 5 din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Latino.
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:

Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul 6 din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
Video:

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Timisoara Open Championship

(Timisoara)

7 Octombrie 2017

Diousi Rafael & Tala Alexia - Locul din 13 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Simon Luca & Simion Amalia - Locul din 13 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Maramuresului

(Baia Sprie)

30 Septembrie 2017

Simon Luca & Simion Amalia - Locul din 6 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:

Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 5 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez & Quick Step.
Video:
 
Diousi Rafael & Tala Alexia - Locul din 6 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:
 
Nagy Dominik & Ilonczai Dora - Locul 3 din 8 perechi
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video: 
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 4 din 6 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Latino
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:
 
Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul din 5 perechi
Clasa: Hobby 
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
Video:
 
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara - Locul 4 din 12 perechi
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Latino 
Dansuri: Cha Cha
Video:
 
Kengye Adam & Illes Tamara - Locul din 6 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:
 
Toth Krisztian & Lohan Larisa - Locul 5 din 9 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video:
 
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara - Locul 5 din 11 perechi
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard
Dansuri: Vals Lent
Video:
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul din 6 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:
 
Hornyak Daniel & Nagy Julia - Locul 7 din 7 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video:
 
Varga Andrei & Pauliuc Rita - Locul 7 din 14 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video:
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Transylvanian Grand Prix

(Sibiu)

15-16 Septembrie 2017

Diousi Rafael & Tala Alexia - Locul din 8 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Latino Angels

(Dej)

3 Iunie 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.

Simon Luca & Simion Amalia - Locul din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/vBYPo05V0Xk

Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul din 18 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/zmQc2OutH3Q

Tataruca Ioana - Locul 4 din 17 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul din 5 perechi
Clasa: Hobby 
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Feeling Dance

(Oradea)

20 Mai 2017

Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul din 5 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
Video: https://youtu.be/jB56cCatTA0

Diousi Rafael & Tala AlexiaLocul din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/p3ZHfeHI6R0

Simon Luca & Simion AmaliaLocul din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/p3ZHfeHI6R0

Kengye Adam & Illes TamaraLocul din 9 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino.
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
Video: https://youtu.be/p3ZHfeHI6R0

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Satmarului

(Satu Mare)

13-14 Mai 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Simon Luca & Simion AmaliaLocul 1 din 5 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali AlexandraLocul 1 din 5 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas IuliaLocul 2 din 17 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Hornyak Daniel & Nagy JuliaLocul 3 din 17 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes TamaraLocul 3 din 5 perechi 
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Nagy Dominik & Ilonczai DoraLocul 4 din 14 perechi
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Diousi Rafael & Tala AlexiaLocul 4 din 5 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Puscas Eduard & Bacutiu Mak Regina – Locul din 7 perechi
Clasa: Hobby 
Categoria: 6-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Rus Daniel & Medgyesi HannaLocul 6 din 10 perechi
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent.
 
Bocian MariaLocul 4 din 10 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Tataruca IoanaLocul 6 din 12 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Burjan JenniferLocul 6 din 8 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Spria Top Dance

(Baia Sprie)

29 Aprilie 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 1 din 7 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 2 din 8 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 3 din 19 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Varga Andrei & Pauliuc Rita - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Nagy Dominik & Ilonczai Dora - Locul 4 din 14 perechi
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Diousi Rafael & Tala Alexia - Locul 4 din 8 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Burjan Jennifer - Locul 4 din 7 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 4-7 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Toth Krisztian & Lohan Larisa - Locul 5 din 19 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes Tamara - Locul 5 din 8 perechi 
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Floris

(Bistrita)

22 Aprilie 2017

Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 3 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 1 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Hornyak Daniel & Nagy Julia - Locul 3 din 11 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 6 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 6 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 3 din 3 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 4 din 11 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Varga Andrei & Pauliuc Rita - Locul 5 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Cetatii Alba

(Alba Iulia)

8 Aprilie 2017

Simon Luca & Simion Amalia - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!

 


Loga Dance School la Cupa Clujului

(Cluj Napoca)

1 Aprilie 2017

 
Hornyak Daniel & Nagy Julia - Locul 2 din 22 de perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 3 din 9 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 4 din 17 perechi
Clasa: E
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 5 din 11 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 6 din 11 perechi
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
 
Toth Krisztian & Lohan Larisa - Locul 6 din 22 de perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes Tamara - Locul 7 din 11 perechi 
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Cetate Ardud

(Ardud)

25 Martie 2017
 
 
Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 1 din 7 perechi
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-35 de ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Hornyak Daniel & Nagy Julia - Locul 1 din 5 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 2 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 2 din 6 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: Open
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 3 din 7 perechi
Clasa: Open
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Samba, Cha Cha, Rumga & Jive.
 
Toth Krisztian & Lohan Larisa - Locul 3 din 15 perechi
Clasa: E
Categoria: 12-13 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Bocian Maria - Locul 4 din 9 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Nagy Dominik & Ilonczai Dora - Locul 5 din 16 perechi
Clasa: Hobby
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Quick Step, Cha Cha & Jive.
 
Petrenciu Ariana - Locul 5 din 9 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Varga Andrei & Pauliuc Rita - Locul 6 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara - Locul 6 din 10 perechi
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
 
Santa Mic Vitkoria - Locul 6 din 21 de fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 10-11 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Macioca Melissa - Locul 6 din 9 fete
Clasa: Solo Fete
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Latino. 
Dansuri: Cha Cha.
 
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara - Locul 7 din 14 perechi
Clasa: Debutanti 1 dans
Categoria: 8-9 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
 
Rus Daniel & Medgyesi Hanna - Locul 7 din 14 perechi
Clasa: Debutanti 2 dansuri
Categoria: 10-11 ani
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent & Cha Cha.
 
Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!
 

Loga Dance School la Cupa Prodance

(Orastie)

18 Martie 2017

Simon Luca & Simion Amalia - Locul 3 din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Diousi Rafael & Tala AlexiaLocul 6 din 10 perechi
Clasa: D
Categoria: 12-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Cupa Oradea

(Santandrei)

25 Februarie 2017
 
 
Makara Daniel & Puscas Iulia - Locul 2 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Simon Luca & Simion Amalia - Locul 2 din 5 perechi
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 2 din 3 perechi 
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Pop Daniel & Mihali Alexandra - Locul 3 din 10 perechi
Clasa: E
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Quick Step, Samba, Cha Cha & Jive.
 
Kengye Adam & Illes Tamara - Locul 4 din 5 perechi 
Clasa: D
Categoria: 14-15 ani 
Sectiunea: Standard & Latino. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango, Quick Step, Samba, Cha Cha, Rumba & Jive.
 
Makara Daniel & Puscas IuliaLocul 7 din 11 perechi 
Clasa: Open Basic
Categoria: 6-11 ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Vals Vienez, Tango & Quick Step.

Felicitari sportivilor si antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


Loga Dance School la Campionatul National al Ungariei

(Szigetszentmiklos)

4 Februarie 2017

 
 
Vekony Viktor & Loga Hajnalka - Locul 16  
Clasa: Open Standard
Categoria: 16-34 ani 
Sectiunea: Standard. 
Dansuri: Vals Lent, Tango, Vals Vienez, Slow Fox & Quick Step.
 
Felicitari antrenorilor pentru rezultatele obtinute!


 133 de medalii obtinute de Loga Dance School cu 42 de sportivi in 2016

 
In anul 2016 Loga Dance School a participat cu 42 de sportivi la 21 Concursuri, Campionate si Cupe.
  
Rezultatele reprezinta o crestere de la an la an, din 2009 cand am inceput sa participam cu sportivii la competitii:
 
2009 -  1 concurs    - 25 de medalii -  3 de aur,  9 de argint,  4 de bronz
9 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
   2010 -  5 concursuri - 35 de medalii -  6 de aur,  7 de argint,  8 de bronz,
14 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
   2011 -  7 concursuri - 35 de medalii -  8 de aur,  7 de argint,  4 de bronz,
16 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
    2012 - 16 concursuri - 34 de medalii -  6 de aur,  6 de argint,  5 de bronz,
17 medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
           2013 - 16 concursuri - 60 de medalii -  8 de aur,  7 de argint, 11 de bronz,
34 de medalii obtinand locurile 4,5 si 6 in finala
 
            2014 - 18 concursuri - 69 de medalii - 17 de aur, 22 de argint,  7 de bronz,
23 de medalii obtinand locurile 4,5,6 si 7 in finala
 
             2015 - 16 concursuri - 93 de medalii - 18 de aur, 20 de argint, 19 de bronz,
36 de medalii obtinand locurile 4,5,6 si 7 in finala
 
2016 – 21 de concursuri - 133 de medalii - 26 de aur, 27 de argint, 22 de bronz,
58 de medalii obtinand locurile 4,5,6 si 7 in finala
 
Cei mai buni 42 de Sportivi de la Loga Dance School au reprezentat scoala de dans
in finalele competitiilor din 2016, ei sunt:
 
 Bacutiu Mak Regina
Candra Felix & Bocian Maria
Diousi Rafael & Tala Alexia
Fanatan Adrian & Petrenciu Ariana
Handrau Raul & Mihai Gloria
Hornyak Daniel & Nagy Iulia
Kengye Adam & Illes Tamara
Loga Lorant & Ary Dalma
Makara Daniel & Puscas Iulia
Nagy Dominik & Ilonczai Dora
Nemeth Kristof & Sarvari Zsofia
Pop Daniel & Mihali Alexandra
Puscas Eduard & Pap Ariana
Redd David & Heim Biborka
Rus Daniel & Medgyesi Hanna
Santa Mic Viktoria
Silaghi Fartan Luca & Mihai Lara
Simon Luca & Simion Amalia
Toth Krisztian & Lohan Larisa
Varga Andrei & Pauliuc Rita
Vasil Bogdan & Sovre Ioana
Vekony Viktor & Loga Hajnalka
 
Pentru urmatorul an 2017, avem multe noutati,
planuri in curs de realizare, vom reveni cu detalii la momentul oportun!
 
Pe aceasta cale dorim tuturor satmarenilor Un An Nou Fericit plin de impliniri!
 

Cursuri de Dans Sportiv (dans de societate) si Salsa in Satu Mare la Loga Dance School
 
Informatii la telefon 0722 53 83 17  
 
Adresa: Strada Martirilor Deportaţi 30, Etaj 1, Vizavi de P-ta Mare (Nr.1) Satu Mare

 

Top 10 Melodii
Loga Dance
Wallpaper logadance
descarca Wallpaper logadance
---------------------------
Grup exclusiv MEMBRILOR pe 

Videoclipurile scolii de dans pe